ghanja.be
Contact Us

Kies een categorie

12/10: De Vlaamse regering na het vlinderakkoord. En Slowakije zegt “nee” tegen Griekenland.
Geschreven door Ter Zake
Artikelen - Reportages
woensdag, 12 oktober 2011 15:16

Het vlinderakkoord. Wat denkt Vlaanderen?

De N-VA noemt het communautaire akkoord dat gisteren is voorgesteld een gemiste kans. Maar de partij heeft wel het standpunt van de Vlaamse regering ondertekend en blijft dus ook in de regering zitten. Bart Verhulst trekt naar het Vlaams Parlement en sprokkelt reacties van volksvertegenwoordigers. In de studio zit Bart De Wever.

Laat Slovakije Griekenland vallen?

Meer belastingen betalen om een rijker land uit de nood te helpen. Dat zien de Slovaken niet zitten. Ze verdienen nauwelijks genoeg geld om rond te komen. En gepensioneerden moeten bijklussen. Laten ze Griekenland vallen of zwichten ze voor de druk van Europa. Stefaan Meerbergen bewerkt een reportage van Nieuwsuur. In de studio zit Luc Coene, gouverneur van de Nationale Bank.

Zwarte gaten in de muur.

Hij wil niet veel vertellen. Als kijker moet je zelf het verhaal achter de foto zoeken. Dirk Braeckman hoort tot de beste Belgische kunstfotografen. Maar bij het grote publiek is hij weinig bekend. Ook opvallend: hij gebruikt vooral kleine camera’s. De beelden zijn erg donker. Al wil hij ze niet somber of negatief noemen. Wie ze zelf wil bekijken kan terecht in het M-museum in Leuven. Lieven Vandenhaute gaat vanavond al langs.

Commentaar (0)add comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. U dient zich eerst te registreren als u nog geen account hebt.

busy
 
Ghanja Alternatief - Community voor een open wereld!
   
Copyright © 2005 - 2012 Ghanja.be - Sitemap