ghanja.be
Contact Us

Kies een categorie

07/10: Spaanse werklozen wandelen naar Brussel en Kris Peeters over Dexia.
Geschreven door Ter Zake
Artikelen - Reportages
vrijdag, 07 oktober 2011 17:37

Foefelende flikken

Gisteren zag u in Panorama hoe sommige personeelsleden van de Hasseltse politie zichzelf verrijken. Vandaag neemt Stefaan Meerbergen u mee naar Mechelen. Ook daar rommelt het en is het de klokkenluider die het onderspit delft. Hebben ze in Mechelen eenzelfde probleem? En vindt het gesjoemel plaats in heel Vlaanderen? Voormalig Antwerps politiechef Luc Lamine en Gert Cockx van politievakbond NSPV zitten in onze studio.

De cijfers achter de politiek

Hoe zit het met de N-VA? Begint de ster van Bart De Wever te tanen of wint hij juist aan populariteit? En wat met de andere partijen? De VRT en De Standaard organiseerden een peiling. Ivan De Vadder serveert u de cijfers. Kris Peeters geeft uitleg in de studio. Maar eerst heeft hij het over Dexia.

Pelgrims zonder werk

Herinnert u zich nog de tenten op het Puerta del Solplein in Madrid? Duizenden jongeren betoogden er een paar maanden geleden tegen de hoge werkloosheid en sombere vooruitzichten in Spanje. Sommige van die studenten zijn een mars op Brussel begonnen. En morgen bereiken ze hun bestemming. Robin Ramaekers stapte mee van Waregem tot Gent.

Commentaar (0)add comment

Schrijf commentaar
U moet ingelogd zijn om commentaar te geven. U dient zich eerst te registreren als u nog geen account hebt.

busy
 
Ghanja Alternatief - Community voor een open wereld!
   
Copyright © 2005 - 2012 Ghanja.be - Sitemap