|
Artikelen -
Mileu en samenleving
|
|
donderdag, 08 december 2011 15:50 |
|
‘Inkomenskloof Brussel-Vlaanderen nog nooit zo diep’, kopten de media. Eén van de belangrijkste vaststellingen is dat de armen steeds armer worden. De wijkcentra zijn een belangrijk instrument om de armen in de Brusselse wijken te bereiken. Net in deze harde tijden voor de Brusselaars heeft het VGC-college beslist om de vier nog bestaande Nederlandstalige wijkcentra aan hun lot over te laten.
De voornaamste doelstellingen van een wijkcentrum zijn: het verhogen van de leefbaarheid in de wijk door armoede te bestrijden en door de participatie van de bewoners te bevorderen.
Het werken werd hen al eerder moeilijk gemaakt, doordat de subsidies steeds kleiner werden. Nu mogen ze hun personeel op straat zetten.
lees verder
 |